SAMOLOT
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (max 9 osób)

Okazje lotnicze do Alicante

Tanie Loty do Alicante
LOTY DATA PROMOCJA LINIA LOTNICZA CENA
Warszawa - Alicante   od 2017-03-01 do 2017-08-31     199.00
Warszawa - Alicante   od 2017-03-02 do 2017-09-30     119.00
Gdańsk - Alicante   od 2017-03-25 do 2017-10-28     159.00
Poznań - Alicante   od 2017-03-03 do 2017-08-31     149.00
Kraków - Alicante   od 2017-03-01 do 2017-08-31     159.00
Wrocław - Alicante   od 2017-03-26 do 2017-10-28     159.00
Tanie przeloty do Alicante. Tanie loty, rezerwuj bilet lotniczy już teraz

Rezerwuj tanie loty do Alicante z 4 lotnisk w Polsce. Bezpośrednie przeloty do Alicante zapewniają tanie linie Ryanair oraz Wizzair. Loty odbywają się z Warszawy, Krakowa, Gdańska oraz Wrocławia.

Wrocław Alicante
Tanie Irlandzkie linie lotnicze Ryanair oferują połączenia z Wrocławia na hiszpańskie lotnisko w Alicante. Przeloty do Alicante w sezonie letnim odbywają się dwa razy w tygodniu w środę oraz w niedzielę w godzinach 16:45 (wylot), przylot do Alicante o 20:05. Lot na trasie Alicante – Wrocław wg. rozkładu lotów linii Ryanair w środę oraz niedzielę w godzinach 20:40-23:50. W sezonie jesienno-zimowym 2016/2017 połączenia są zawieszone...{więcej Wrocław Alicante}

Kraków Alicante
W okresie letnim 2017 irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair proponują połączenia na trasie Kraków – Alicante. Bezpośrednio na hiszpańskie lotnisko z Krakowa dotrzemy 4 razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Z Krakowa do Alicante wylecimy w niedziele o godz 12:40 (wylot), przylot do Alicante 16:05, natomiast w pozostałe dni o godz 11:25-14:50. Do Krakowa z Alicante wylecimy w niedziele o godz 09:00, planowany przylot na lotnisko Kraków – Balice o 12:15, pozostałe dni o godz 07:45-11:00... {więcej Kraków Alicante}

Warszawa Alicante
Tanie przeloty z Warszawy(WMI) do Alicante(ALC) liniami Ryanair. W sezonie letnim 2017 tani przewoźnik oferuje bezpośrednie loty z warszawskiego Modlina do Hiszpanii trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Loty z Modlina startują o godz 10:45, lądowanie w Alicante o godz 14:25. Loty relacji odwrotnej z Alicante do Warszawy także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) w godzinach rannych 06:50-10:20...{więcej Warszawa Alicante}

Gdańsk Alicante
Z Gdańska, portu lotniczego Gdańsk-Rębiechowo im. Lecha Wałęsy do miasta portowego w południowo-wschodniej Hiszpanii – Alicante polecimy tanimi liniami Ryanair. Loty na trasie Gdańsk – Alicante w sezonie letnim 2017 startują dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Wyloty z Gdańska w środy o 17:30, lądowanie w Alicante o godz 21:00, w niedziele o godz 06:35-10:05. Przelot na trasie Alicante-Gdańsk w środy o godz 13:35, planowe lądowanie w Gdańsku o godz 17:05, w niedziele o godz 10:40-14:10...{więcej Loty Katowice Alicante}

Lot Poznań Alicante
Linie lotnicze Ryanair uruchamiają w sezonie 2017 bezpośrednie połączenie z Poznania do Alicante. Pasażerowie z lotniska Poznań-Ławica do Alicante wylecą 2 razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty z Poznania o godz 11:30, lądowanie w Alicante o godz 14:35. Powrotne loty z Alicante do Poznania także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 07:55-11:05...{więcej Loty Katowice Alicante}

Wylot
Czas podróży: 3h 20m / Bezpośrednio
FR 9882
FR
2017-05-31 17:45 Wrocław (WRO)
2017-05-31 21:05 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Wrocław (WRO)
Lot Wrocław (WRO) - Alicante (ALC)
Cena: 237 PLN
Wylot
Czas podróży: 15h 10m / 1 przesiadka
2017-05-31 20:05 Wrocław (WRO)
2017-06-01 11:15 Alicante (ALC)
1
FR 8408
2017-05-31 20:05 Wrocław (WRO)
2017-05-31 21:15 Londyn (STN)
FR
2
FR 8382
2017-06-01 07:35 Londyn (STN)
2017-06-01 11:15 Alicante (ALC)
FR
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Wrocław (WRO)
Lot Wrocław (WRO) - Alicante (ALC)
Cena: 659 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka
2017-05-31 22:50 Wrocław (WRO)
2017-06-01 12:15 Alicante (ALC)
1
FR 1927
2017-05-31 22:50 Wrocław (WRO)
2017-06-01 00:30 Dublin (DUB)
FR
2
FR 7762
2017-06-01 08:20 Dublin (DUB)
2017-06-01 12:15 Alicante (ALC)
FR
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Wrocław (WRO)
Lot Wrocław (WRO) - Alicante (ALC)
Cena: 918 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio
FR 1001
FR
2017-06-13 11:45 Warszawa (WMI)
2017-06-13 15:25 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Warszawa (WMI)
Lot Warszawa (WAW) - Alicante (ALC)
Cena: 395 PLN
Tanie bilety lotnicze Alicante, Tanie loty do Hiszpanii - Loty do Alicante