Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26
1 osoba

Jeśli chcesz kokonać zakupu biletów dla grupy liczącej 10 lub więcej osób, skontaktuj się z nami dzwoniąc do naszego Telefonicznego Biura Obsługi

+48 17 850 80 41

Infolinia czynna
Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Loty z Warszawy(WAW) do Alicante(ALC)

Wylot z
Warszawa, Polska PL
Lotnisko wylotu
Warszawa Okęcie (WAW)
lub Warszawa Modlin (WMI)
Przylot do
Alicante, Hiszpania ES
Lotnisko przylotu
Alicante El Altet (ALC)
Promocja aktualna:
2020-09-30
Data podróży
od 2017-07-15 do 2018-03-30
Linie lotnicze:
Ryanair Wizzair

Cena od 139,00 pln

Wybierz datę wylotu

Bilety lotnicze
z Warszawy(WAW) do Alicante(ALC)

Tanie przeloty z Warszawy(WMI) do Alicante(ALC) liniami Ryanair. W sezonie letnim 2020 tani przewoźnik oferuje bezpośrednie loty z warszawskiego Modlina do Hiszpanii trzy razy w tygodniu we wtorki , czwartki oraz soboty. Loty z Modlina startują we wtorki o godz 06:40, lądowanie w Alicante o godz 10:15, w czwartki o godz 10:45-14:20 oraz w soboty o godz 07:25-11:00. Loty relacji odwrotnej z Alicante do Warszawy także 3 razy w tygodniu, we wtorki o godz 10:50-14:15, czwartki o 06:50-10:15 oraz w soboty o godz 11:35-15:00.

Bezpośrednie loty z Warszawy do Alicante proponują także tanie linie Wizzair. Loty w sezonie letnim 2020 odbywają się raz w tygodniu w soboty. Wyloty z warszawskiego Okęcia startują o godz 06:10, lądowanie w Alicante o godz 09:35. Loty powrotne z Alicante do Warszawy raz w tygodniu (soboty) o godz 10:30-13:55. Rezerwuj bilet lotniczy już teraz w promocyjnej cenach online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Proponujemy dla Państwa loty do Alicante

Wylot
Czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka
2020-10-18 07:25 Warszawa (WMI)
2020-10-18 19:20 Alicante (ALC)
1
FR 5566
2020-10-18 07:25 Warszawa (WMI)
2020-10-18 08:45 Wiedeń (VIE)
FR
2
FR 7283
2020-10-18 16:30 Wiedeń (VIE)
2020-10-18 19:20 Alicante (ALC)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 1002
FR
2020-10-24 12:35 Alicante (ALC)
2020-10-24 17:00 Warszawa (WMI)
Lot Warszawa (WAW) - Alicante (ALC)
Cena: 195 PLN
Wylot
Czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka
2020-10-15 12:25 Warszawa (WMI)
2020-10-15 22:30 Alicante (ALC)
1
FR 1022
2020-10-15 12:25 Warszawa (WMI)
2020-10-15 13:50 Londyn (STN)
FR
2
FR 8976
2020-10-15 18:50 Londyn (STN)
2020-10-15 22:30 Alicante (ALC)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 1002
FR
2020-10-24 12:35 Alicante (ALC)
2020-10-24 17:00 Warszawa (WMI)
Lot Warszawa (WAW) - Alicante (ALC)
Cena: 205 PLN
Wylot
Czas podróży: 12h 30m / 1 przesiadka
2020-10-15 22:45 Warszawa (WMI)
2020-10-16 11:15 Alicante (ALC)
1
FR 2670
2020-10-15 22:45 Warszawa (WMI)
2020-10-16 00:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 8382
2020-10-16 07:35 Londyn (STN)
2020-10-16 11:15 Alicante (ALC)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 1002
FR
2020-10-24 12:35 Alicante (ALC)
2020-10-24 17:00 Warszawa (WMI)
Lot Warszawa (WAW) - Alicante (ALC)
Cena: 205 PLN